Svatebni fotografie kromeriz

CENÍK FOTOGRAFOVÁNÍ SVATEB A SVATEBNÍCH FOTOGRAFIÍ PRO ROK 2018

Stejně jako je každá svatba originální, i rozsah požadavků na svatební fotografie a doplňkové služby bývá rozdílný. Nabízím Vám proto dvě základní varianty fotografování a je jen na Vás, jaké služby si vyberete.
Pro snadnější orientaci můžete nahlédnout i na stránku se “standardním” průběhem fotografovaní, kde je popsán postup od smluvení termínu Vaší svatby až po odevzdání svatebního alba. Všechny ceny za služby jsou již konečné a nejedná se o ceny “od XY Kč”, diky tomu od začátku znáte přesnou cenu za Vaše svatební fotografie.

Ceník jednotlivých prací :

Celodenní fotografování.
Fotografování od ranních příprav, kadeřnice, vizážistky, ranní přípravy v domě nevěsty či ženicha, příjezdu na místo obřadu. Profesionální nafotografování svatebního obřadu, skupinová fota, portréty ženicha s nevěstou s možností fotografovat na více lokacích, fotografování u slavnostního obědu či večeře a následně prvního tance a večerní oslavy + fotografie na DVD + 20 fotografií A4 /21×30 cm/ + webové stránky – 8 000 Kč

Fotografování svatebního obřadu.
Fotografování od příjezdu hostů na místo obřadu, profesionální nafotografování svatebního obřadu, skupinová fota, portréty ženicha s nevěstou + fotografie na DVD + webové stránky + 10 fotografií A4 – 5 000 Kč

Dodatečné vyhotovení fotografií A4 /21 x 30 cm/, např. pro svatební album – á 50 Kč
Dodatečné vyhotovení fotografií A5 /15 x 21 cm/, např. pro svatební album – á 27 Kč
Svatební kniha – dle počtu stran a provedení

Na dalších službách či Vašich požadavcích je samozřejmě možné se domluvit. DVD s fotografiemi odevzdávám standartně do dvou týdnů. Ze svatebního obřadu, skupinových a portrétních snímků je odevzdáváno cca 100 fotografií na DVD. Z celodenního fotografování je odevzdáváno cca 350 fotografií na DVD.